Son Haberler
Kayseri Semerkand Gençlik’de “Geç Kalma Genç Gel” Dedi

Kayseri Semerkand Gençlik’de “Geç Kalma Genç Gel” Dedi

Kayseri’de Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından başlatılan “geç kalma genç gel” projesine Kayseri Semerkand Gençlik ve Mostar Gençlik de destek verdi. 1 Ocak 2015 Perşembe günü gençlere camileri sevdirmeyi amaçlayan proje kapsamında şehir merkezinde bulunan Hunat Cami’nde sabah namazı programı düzenlendi. Çok sayıda Semerkand Gençlik Gönüllülerinin katıldığı programa, Semerkand Vakfı Kayseri İl Eğitim Birimi, Mostar Gençlik Gönüllüleri ve Gençlik kulübü öğrencileri de katıldı.

Namaz sonrası cami çıkışında binlerce Kayseri’li vatandaşa 2000 paket kandil simidi ikram edildi, bir yandan da gençler daha önceden hazırladıkları içerisinde Semerkand, Aile, Mostar, Gençokur dergileri, Semerşah Turizm broşürleri de dağıtıldı.

Programın ardından Semerkand Gençlik öğrencileri Özel Gül Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu’nda hazırlanan kahvaltıya katıldılar. Kahvaltının ardından sohbet yapıldı. günün keyfini yurt havuzunda ve halı sahasında devam ettiren liseli gençler projeden ve vakıf yetkililerinin düzenlediği organizasyondan memnuniyetlerini dile getirip Semerkand Vakfı Kayseri İl Eğitim Birimi Semerkand Gençlik Sorumlusu Abdullah Çınar’a teşekkür ettiler.

1 2 4 5 6 7

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


+ sekiz = 10

turk sitesi